ما چکار میکنیم؟

خدمات اختصاصی

ما انواع خدمات ساخت و ساز و ساختمان را ارائه می دهیم و همیشه خوشحال می شویم که کارهای غیر استاندارد و منحصر به فرد را برطرف کنیم. ما همیشه چالش می کنیم و آنها را به نتیجه می رسانیم.

مشاوره ساخت و ساز

شما با یکی از مشاوران ما جلسه ای خواهید داشت و در مورد کلیه جزئیات مربوط به پروژه آینده خود صحبت خواهید کرد. او در مورد سؤالات شما در مورد مراحل آینده پاسخ خواهد داد.

نوسازی منازل

هر آنچه برای بازسازی در خانه خود نیاز دارید ، متخصصان ما با بهترین گزینه ها طرحی را تهیه و تمام پروژه را انجام می دهند و خود بازسازی را انجام می دهند.

معماری و ساخت و ساز

تیم ما پروژه های نوسازی و بازسازی شما را از ابتدا تا انتها مدیریت خواهد کرد ، بنابراین شما می توانید استراحت کنید و کارهای آخر هفته خود را انجام دهید ...

طراحی داخلی

هر یک از ایده های تازه شما توسط طراحان داخلی فوق حرفه ای ما در خانه شما قابل اجرا است. آنها فضایی را برای شما ایجاد می کنند تا بتوانید راحت زندگی کنید.

مهندسی ساخت و ساز

معماران و مهندسان ساختمان ما در تلاشند تا طراحی پایدار ساختمان را طراحی و ترویج کنند. آنها راه حلهای خلاقانه ای برای بهبود کیفیت زندگی شما پیدا می کنند.

برنامه ریزی پیش از ساخت

برنامه ریزی موفقیت آمیز در پیش ساخت منجر به موفقیت آمیز پروژه می شود. ما نسبت به پیش سازی و تأثیر آن در موفقیت پروژه بسیار شور و اشتیاق داریم!

مهارت ما
مدیریت طراحی
۰%
نظارت بر ساخت و ساز
۰%
تکنولوژی دوستدار محیط زیست
۰%
نوسازی ساختمان ها
۰%
نظر مشتریان ما
image27-75x75

من به دلیل توصیه های خوبی که شنیده ام ، Buildwall را در بین سایر شرکت ها انتخاب کردم. شهرت آنها در بالاترین سطح است و نمونه کارها آنها برای خودش صحبت می کند. Buildwall تیمی از افراد همفکر است که در واقع کار خود را دوست دارند. من کاملاً از پروژه خود راضی هستم.

تام فورد - مدیر
image30-75x75

کار با Buildwall یک لذت است ، زیرا کار کردن با متخصصان طبقه بالا همیشه لذت بخش است. من کاملاً از پروژه خود راضی هستم. من به دلیل توصیه های خوبی که شنیده ام ، Buildwall را در بین سایر شرکت ها انتخاب کردم.

ماری کارتر- مدیر
image28-75x75

شهرت آنها در بالاترین سطح است و نمونه کارها آنها برای خودش صحبت می کند. Buildwall تیمی از افراد همفکر است که در واقع کار خود را دوست دارند. من کاملاً از پروژه خود راضی هستم. من به دلیل توصیه های خوبی که شنیده ام ، Buildwall را در بین سایر شرکت ها انتخاب کردم.

آدام اسمیت - حسابدار

ما بیلد وال هستیم .

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده جایزه تبدیل کرده ایم.